Rezerwacja salki
profesjonalna obsługa

USŁUGI PRAWNE

Założenie własnej firmy wiąże się z dopełnieniem szeregu formalności, o których nie każdy przyszły przedsiębiorca wie.  

Nasz zespół prawników doradzi kompleksowo jaki typ spółki wybrać, pomoże przy tworzeniu podmiotu gospodarczego oraz przy zmianach organizacyjnych w istniejących podmiotach. 
Rejestracja spółek

Zapraszamy do skorzystania z usługi rejestracji spółki w naszym biurze.  Już tego samego dnia, po podpisaniu umowy na wirtualne biuro, dokonamy rejestracji Twojej spółki w systemie S24.
Koszt rejestracji spółki w KRS: od 1100 zł netto.

Dodatkowe koszty: opłaty sądowe 250 - 500 zł.

Porady prawne

Skorzystaj z porad naszych prawników zanim założysz firmę. Czy to będzie spółka czy jednoosobowa działalność gospodarcza warto zastanowić się co zyskasz a co stracisz wybierając dany typ działalności.

Nie wiesz czy zarejestrować spółkę online w systemie S24 czy skorzystać z usług notariusza - zapytaj naszych prawników.

Masz pytania dotyczące umowy spółki, wahasz się czy założyć spółkę ze wspólnikiem czy raczej samodzielnie - umów się na poradę prawną.

Koszt 1h porady prawnej: 300 zł netto.

Założenie firmy jest dziś o wiele łatwiejsze niż przed laty, ale wciąż wymaga rzetelnego przygotowania - dopełnienia szeregu formalności, w których łatwo coś przeoczyć, gdy nie ma się doczynienia z nimi na co dzień. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług doświadczonych prawników, którzy pomogą zarejestrować firmę lub zmienić formę prawną działalności. Usługi prawne są niezbędne również na dalszych etapach prowadzenia przedsiębiorstwa.

Usługi prawne Wirtualne Biuro Warszawa

Na szczycie listy wątpliwości przyszłego przedsiębiorcy jest przede wszystkim forma prawna działalności. Zespół naszych prawników kompleksowo doradza, jaki typ spółki najlepiej wybrać. Oczywiście, nie musisz znać niuansów, które decydują o wyższości jednej formy prawnej nad drugą. Prawnicy przeanalizują i omówią wszystkie dostępne rozwiązania, a na koniec zaproponują to, które będzie dla Ciebie najlepsze. Ponadto usługi prawne obejmują zmianę formy już istniejącego przedsiębiorstwa. Kolejna kwestia to pomoc w utworzeniu podmiotu gospodarczego, przez który również przeprowadzi Cię zespół doświadczonych prawników. Takie wsparcie obejmuje przede wszystkim: przygotowanie i złożenie wniosków rejestracyjnych (oraz innych wymaganych dokumentów) do odpowiednich organów. Twoja firma zostanie zarejestrowana w systemie S24 od razu po podpisaniu umowy. Koszty związane z rejestracją spółki to: Rejestracja spółki w KRS: od 1100 zł netto Opłaty sądowe 250-600 zł

Obsługa prawna firm – wsparcie na każdym etapie działalności

Jak wspomnieliśmy – przed formalnym zarejestrowaniem podmiotu należy rozważyć wszelkie możliwości. Wymaga tego każda forma działalności – zarówno jednoosobowa działalność gospodarcza, jak i spółka. Obsługa prawna firm to kompleksowa pomoc na każdym etapie, począwszy od decyzji dotyczącej wyboru formy prawnej. Prawnicy wyjaśnią, na czym polega cały proces zakładania firmy. Doradzą, jaki sposób rejestracji będzie optymalny – rejestracja online w systemie S24 czy usługi notariusza. Niekiedy należy rozważyć, czy założyć spółkę ze wspólnikiem, czy samodzielnie. Również w tej kwestii udzielane są rzetelne porady prawne, oparte na doświadczeniu prawników i uwzględniające Twoje potrzeby. Prowadzenie działalności często nastręcza różnych wątpliwości natury prawnej. Trzeba zachować ostrożność między innymi podczas zawierania umów z kontrahentami. Odpowiednio wykwalifikowane osoby pomogą dobrze zabezpieczyć interesy firmy, a także opracują umowy i kontrakty. Po wsparcie prawne możesz sięgnąć w każdej sprawie. Koszt porady (1 godzina konsultacji) to 300 zł netto. Sprawdź nasz cennik!