Rezerwacja salki
Załatw wszystkie formalności w naszym biurze

REJESTRACJA SPÓŁKI W KRS

Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej pomocy w przeprowadzeniu całego procesu utworzenia spółki handlowej.

0
Koszt rejestracji w KRS
250
Opłaty sądowe
0
1h porad prawnych
PROFESJONALNA OBSŁUGA

Rejestracja spółek

Udzielanie przedsiębiorstwom adresu, pod którym mogą zarejestrować działalność gospodarczą jest nadrzędnym elementem działalności Twojego Wirtualnego Biura.

Oferujemy atrakcyjny adres w centrum Warszawy (pogranicze dzielnic Śródmieście oraz Ochota) – ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2 02 004 Warszawa. 

Pierwszy krok

Podpisanie umowy z wirtualnym biurem na wykorzystanie adresu do rejestracji spółki.

Drugi krok

Rejestracja spółki w KRS. Przy prostych umowach spółki składamy wniosek do KRS przez System24.
W przypadku indywidualnych umów dopasowanych do profilu działalności firmy i preferencji klienta, proponujemy przygotowanie umowy spółki u notariusza, co wymaga dodatkowych formalności.

Założenie spółki to pierwszy krok na drodze do sukcesu. W biznesie znaczenie ma każdy szczegół. Nie można pominąć najmniejszych formalności. Dlatego też kwestię rejestracji spółki warto powierzyć specjalistom. Co istotne – wszystko możesz załatwić w jednym miejscu. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a my zajmiemy się formalnościami związanymi z rejestracją Twojej spółki.

Rejestracja spółek – kompleksowa pomoc w założeniu spółki

Rejestracja spółki w KRS może budzić wiele wątpliwości. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z kompleksowej pomocy w tym zakresie. Zespół doświadczonych specjalistów dysponuje odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Specjaliści doskonale znają procedury, aktualne wymogi prawne i formalności, jakich trzeba dopełnić podczas rejestracji spółki. To gwarancja, że cały proces rejestracji przebiegnie sprawnie i bezbłędnie. W ramach usługi możesz także skorzystać z porad prawnych. Bardzo ważne jest indywidualne podejście. Każdy biznes jest inny: ma inne cele oraz specyfikę działalności. Profesjonalna rejestracja spółek to usługa, dzięki której wybierzesz optymalne rozwiązania dla swojej firmy. Tym samym zyskasz najlepszą ochronę prawną i maksymalne korzyści finansowe. Jako przedsiębiorca i założyciel spółki możesz skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju swojej spółki. Formalności zostaw w rękach specjalistów.

Rejestracja spółki w KRS – prestiżowy adres i profesjonalna obsługa Wirtualnego Biura

Rejestracja spółek w prestiżowej lokalizacji, która przynosi wiele korzyści w kontekście biznesowym, to obowiązkowy element zakładania działalności. Twoje Wirtualne Biuro ma do zaoferowania dogodny adres do rejestracji w centrum Warszawy – to pogranicze dzielnic Śródmieście oraz Ochota, a dokładniej ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2. To adres, dzięki któremu Twoja spółka od razu zyska wiarygodność i profesjonalny wizerunek, co przełoży się na dynamiczny rozwój. Atrakcyjny adres do rejestracji firmy to duże ułatwienie. Kolejnym krokiem jest zaś dopełnienie wszelkich formalności, związanych z rejestracją spółki.

Rejestracja firmy w S24 i przygotowanie umowy u notariusza

Najczęściej wystarczy zarejestrować spółkę przez System24. W ten sposób można złożyć wniosek o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawnej i spółki komandytowej. Ta forma rejestracji firmy doskonale sprawdza się w przypadku prostych umów. Rejestracja firmy w S24 nie będzie jednak wystarczająca, jeśli mamy do czynienia ze złożonymi umowami, dopasowanymi do profilu działalności firmy i preferencji klienta. Nie musisz się jednak niczym martwić. Również w tej kwestii służymy kompleksową pomocą. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy umowę spółki u notariusza oraz zadbamy o dopełnienie dodatkowych formalności.