Rezerwacja salki
ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

BIURO NA GODZINY W WARSZAWIE

Lokalizacja biura w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Tytusa Chałubińskiego 9/2 – nieopodal Dworca Centralnego oraz Hotelu Marriott.

Lokalizacja

w pobliżu węzła komunikacyjnego (tramwaje, autobusy, metro)

Usługi

usługi prawne, księgowe, tłumacze przysięgli

Wyposażenie

stół dla 4 osób, tablica do pisania, ksero, skaner, drukarka

Free WiFi

szybki Internet 5G

Gorące napoje

pyszna kawa z ekspresu, wiele rodzajów herbat, woda

Idealne miejsce na:

szkolenia, spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne, lekcje

Profesjonalna obsługa

zaangażowanie, dyskrecja i lojalność to nasze atuty

Godziny pracy biura

poniedziałek - czwartek 9:00-17:00 piątek 9:00-16:00

Biuro na godziny dla klientów

Gdzie najlepiej umówić się na spotkanie? Tam, gdzie każdy bez problemu będzie mógł dotrzeć. Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy, gdzie bez problemu można dostać się autobusem, czy tramwajem, a do stacji metra, którego nie dotyczą żadne korki, jest prosta droga. Lokalizacja przy Dworcu Centralnym i jednym z najlepszych hoteli w Warszawie pozwala również na spotkania z osobami z innych miast, które mają do dyspozycji niewiele czasu. Dookoła jest mnóstwo restauracji, barów, parków, sklepów oraz muzeów.

Usługi dostępne na miejscu

Wraz z naszymi partnerami świadczymy usługi księgowe w atrakcyjnych pakietach cenowych oraz usługi prawne. Podpowiadamy jak dopełnić szereg formalności, które przez początkującego przedsiębiorcę mogą zostać pominięte. Jednak przede wszystkim oferujemy kompleksową pomoc podczas całego procesu utworzenia spółki handlowej.

Czego możesz spodziewać się w biurze na godziny?

Dysponujemy niedużym, ale nowoczesnym biurem z pełnym wyposażeniem: stołem dla czterech osób oraz możliwością wydrukowania, zeskanowania lub kserowania dokumentów przez naszą obsługę. Oferujemy również szybki, a przede wszystkim niezawodny Internet 5G. W biurze nasz personel może również podać kawę z ekspresu, herbatę lub wodę. Przeprowadzenie spokojnego i udanego spotkania zapewni profesjonalna obsługa, która w każdej sytuacji pomoże w dyskretny sposób.

Godziny otwarcia biura na godziny

Biuro można wynająć na godziny od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00-17:00, a także w piątki w godzinach 9:00-16:00. Jesteśmy dostępni w standardowych godzinach pracy, ponieważ wtedy właśnie odbywają się najczęściej spotkania biznesowe oraz zajęcia. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, poznaniu szczegółów, czy zadawaniu pytań. Jesteśmy pewni, że wiesz co robić, a Twój pomysł na biznes może okazać się sukcesem. Jednak zawsze dobrze mieć wsparcie w postaci profesjonalnego, doświadczonego zespołu, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, czy usługi księgowe i prawne. Zgłoś się do nas, aby wspólnie ustalić warunki przyszłej współpracy. Zapraszamy do kontaktu!