język angielski język rosyjski

ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

Adres do rejestracji firmy w centrum Warszawy

Udzielanie przedsiębiorstwom adresu pod którym mogą zarejestrować działalność gospodarczą jest nadrzędnym elementem działalność Twojego Wirtualnego Biura.

Oferujemy atrakcyjny adres w centrum Warszawy (pogranicze dzielnic Śródmieście oraz Ochota) w korzystnej cenie.

Dlaczego warto wybrać wirtualny adres?

Rejestrując firmę pod naszym adresem masz zagwarantowaną prestiżową lokalizację firmy, dostęp do sekretariatu obsługującego korespondencję, telefon oraz faks. Takie rozwiązanie pozwala na znaczną redukcję kosztów związanych z utrzymywaniem własnej siedziby.

Ponadto, korzystając z naszych usług, firma istnieje w strefie w której zarejestrowanych jest znaczna ilość innych firm, przez co przedsiębiorstwo minimalizuje ryzyko wyrywkowej kontroli przeprowadzanej np. przez US.

Sala spotkań na godziny

Wybierając „pakiet Prestiż” gwarantujmy także dostęp (3 godz/m-c) do kompleksowo wyposażonej salki (ksero, skaner, drukarka, faks, szybkie wi-fi, flipchart, tablica) idealnej na biznesowe spotkania lub szkolenia dla 4-5 osób.

Usługi dodatkowe

Decydując się na współpracę z Twoim Wirtualnym Biurem, otrzymujesz także dostęp do profesjonalnych usług dodatkowych z zakresu prawa, księgowości oraz IT w przystępnych cenach.

Korzyści z wirtualnego biura

Twoje Wirtualne Biuro

Skontaktuj się z nami

Rezerwacja salki

Salka na spotkania biznesowe w centrum Warszawy.
Sprawdź wolne terminy!