język angielski język rosyjski

ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

Adres do rejestracji firmy w centrum Warszawy

Udzielanie przedsiębiorstwom adresu pod którym mogą zarejestrować działalność gospodarczą jest nadrzędnym elementem działalności Twojego Wirtualnego Biura.

Oferujemy atrakcyjny adres w centrum Warszawy (pogranicze dzielnic Śródmieście oraz Ochota) w korzystnej cenie.

Dlaczego warto wybrać wirtualny adres?

Rejestrując firmę pod naszym adresem masz zagwarantowaną prestiżową lokalizację firmy, dostęp do sekretariatu obsługującego korespondencję i telefon. Takie rozwiązanie pozwala na znaczną redukcję kosztów związanych z utrzymywaniem własnej siedziby.

Ponadto, korzystając z naszych usług, firma istnieje w strefie w której zarejestrowanych jest znaczna ilość innych firm, przez co przedsiębiorstwo minimalizuje ryzyko wyrywkowej kontroli przeprowadzanej np. przez US.

Sala spotkań na godziny

Wybierając „pakiet Prestiż” gwarantujmy także dostęp (3 godz/m-c) do kompleksowo wyposażonej salki (ksero, skaner, drukarka, faks, szybkie wi-fi, flipchart, tablica) idealnej na biznesowe spotkania lub szkolenia dla 4-5 osób.

Usługi dodatkowe

Decydując się na współpracę z Twoim Wirtualnym Biurem, otrzymujesz także dostęp do profesjonalnych usług dodatkowych z zakresu prawa i księgowości w przystępnych cenach.

Korzyści z wirtualnego biura

Twoje Wirtualne Biuro

Skontaktuj się z nami

Rezerwacja salki

Salka na spotkania biznesowe w centrum Warszawy.
Sprawdź wolne terminy!