język angielski język rosyjski

USŁUGI

Tworząc Twoje Wirtualne Biuro dążyliśmy do tego, aby w jednym miejscu - w naszym biurze, zapewnić naszym klientom wiele dodatkowych usług oraz fachową pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej i kreowaniu wizerunku firmy. Wykorzystując nasze doświadczenie i tylko sprawdzonych partnerów pomagamy przy tworzeniu stron internetowych, materiałów reklamowych oraz oferujemy usługi prawne i księgowe.
Mamy bardzo dobre ceny i dbamy o jakość naszych usług.

ADRES DO REJESTRACJI / ADRES DO KORESPONDENCJI

Oferujemy wynajem adresu pod siedzibę firmy w Warszawie.

Przedsiębiorca może pod wynajętym, wirtualnym adresem zarejestrować działalność gospodarczą oraz umieścić ten adres na pieczątkach, drukach firmowych, wizytówkach, wszelkich materiałach reklamowych oraz innych dokumentach.

Adres siedziby firmy może zostać wskazany jako adres do korespondencji.

OBSŁUGA POCZTY PRZYCHODZĄCEJ

Jednym z podstawowych zadań Twojego Wirtualnego Biura jest odbieranie korespondencji naszych klientów i powiadamianie ich o odebranej poczcie drogą mailową lub na życzenie klienta - SMS-em.

Odbieramy przesyłki zwykłe oraz polecone.

Informacja o odebranych przesyłkach wysyłana jest natychmiast po jej otrzymaniu, tak aby klienci mieli możliwość odebrania listów nawet tego samego dnia, w godzinach pracy Twojego Wirtualnego Biura.

Istnieje także możliwość przekazania, za dodatkową opłatą, odebranej korespondencji pocztą lub kurierem bezpośrednio do klienta.

SKANOWANIE POCZTY

Na życzenie klienta, wyrażone mailem lub SMS-em, otwieramy otrzymaną korespondencję, skanujemy wskazane strony i przesyłamy drogą mailową na zapisany w umowie adres mailowy –adres kontaktowy klienta.

Zapewniamy pełną dyskrecję.

SALA SPOTKAŃ / BIURO NA GODZINY

Oferujemy wynajem sali dla 4 osób. Dzięki dogodnej lokalizacji Biura jest to znakomite miejsce do przeprowadzania spotkań z klientami, negocjacji, rozmów rekrutacyjnych, jak również do samodzielnej pracy i roboczych spotkań z pracownikami własnej firmy.

Kawa, herbata w cenie najmu :) Wyposażenie sali spotkań:
  • stół i 4 krzesła
  • tablica do pisania
  • flipchart
  • dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu
  • dostęp do urządzeń biurowych (skaner, fax, drukarka, ksero)
Sala jest dostępna w godzinach pracy Twojego Wirtualnego Biura: poniedziałek – czwartek 9:00-17:00 piątek 9:00-16:00.


biuro na godziny_wirtualne biuro warszawa

OBSŁUGA PRAWNA

Dokładamy wszelkich starań aby Klienci Twojego Wirtualnego Biura mogli w jednym miejscu - w naszym Biurze, skorzystać z szerokiego wachlarza usług potrzebnych do funkcjonowania firmy. Dzięki współpracy z renomowaną Agencją Radców Prawnych gwarantujemy wysoki standard usług prawnych w naszym Biurze. Służymy pomocą prawną m.in. w zakresie: prawa podatkowego, prawa gospodarczego, prawa handlowego i prawa pracy.

OBSŁUGA KSIĘGOWA

Usługi księgowe.

Korzyści z wirtualnego biura

Twoje Wirtualne Biuro

Skontaktuj się z nami

Rezerwacja salki

Salka na spotkania biznesowe w centrum Warszawy.
Sprawdź wolne terminy!