język angielski język rosyjski

BLOG

Podejmij współpracę z Twoim Wirtualnym Biurem. Wiele zyskasz.

Twoje Wirtualne Biuro z powodzeniem obsługuje przedsiębiorców z Warszawy, innych części Polski, a także z innych krajów europejskich (także spoza UE). Doświadczenie oraz liczne usługi dodatkowe jakie jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom biznesowym, pozwala nam na ubieganie się o pozycję lidera na rynku e-biur w Warszawie.

Do współpracy szczególnie zapraszamy firmy, które rozpoczynają swoją działalność. Na preferencyjnych warunkach oferujemy consulting w zakresie rejestracji spółek, księgowości oraz IT.

Adres do rejestracji firmy w Warszawie ( Śródmieście )

Jeżeli chcieliby Państwo zarejestrować swoją działalność pod prestiżowym adresem w samym centrum biznesowym Warszawy, usługi naszego e-biura, będą dla Państwo optymalnym rozwiązaniem. Podpisując umowę z Twoim Wirtualnym Biurem, zyskują Państwo atrakcyjny adres siedziby firmy, bez ponoszenia wysokich nakładów finansowych związanych z najmem własnego lokalu. Nasze biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy przy ul. Chałbińskiego 9.

Wirtualny sekretariat – obsługa administracyjno – biurowa

Twoje Wirtualne Biuro zapewniają swoim klientom szereg dodatkowych usług, dzięki którym nie muszą zatrudniać pracowników do obsługi sekretariatu. W ramach naszych usług zapewniamy obsługę twojej firmowej poczty (odbiór, powiadomienie drogą mailową, skan listów na e-mail), odbiór przesyłek sądowych i paczek, dedykowany numer telefonu stacjonarnego z przekierowaniem połączeń na wskazany numer komórkowy, dedykowany numer fax z przekierowaniem na wskazany adres e-mail i inne.

Obsługa korespondencji odbywa się z zachowaniem pełnej dyskrecji oraz poufności informacji.

Miejsce spotkań, biuro na godziny

Dzięki współpracy z Twoim Wirtualnym Biurem zyskujesz atrakcyjne miejsce spotkań biznesowych. Nie musisz już umawiać się z kontrahentami w gwarnych kawiarniach, często nieznanych (lub z zamontowanym podsłuchem 🙂 ), wybieranych z potrzeby umówienia się w centrum miasta. Twoje Wirtualne Biuro daje Ci do dyspozycji salę spotkań, z dostępem do szybkiego wi-fi, urządzeń biurowych (ksero, fax, skaner, flipchart) i kawą gratis.

Wirtualne biuro może być także Twoim biurem na godziny, Twoim miejscem pracy w wyznaczonym czasie, punktem spotkań z urzędnikami, salą do nauki języka obcego z prywatnym lektorem, miejscem do przeprowadzania szkoleń lub rozmów rekrutacyjnych.

Dodatkowe usługi

W Twoim Wirtualnym Biurze wychodzimy poza standard i utarte szablony działania. Dlatego oferujemy i koordynujemy realizacje usług, które są szczególnie przydatne w każdym przedsiębiorstwie.

Dokładamy wszelkich starań aby powyższe usługi były realizowane na bardzo wysokim poziomie i z najwyższą jakością.

Chcemy zaznaczyć, że decydując się na współpracę z Twoim Wirtualnym Biurem otrzymasz konkurencyjne warunki na realizację oferowanych usług dodatkowych, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Zobacz powiązane artykuły:


Podejmij współpracę z Twoim Wirtualnym Biurem. Wiele zyskasz.

Twoje Wirtualne Biuro z powodzeniem obsługuje przedsiębiorców z Warszawy, innych

Czytaj więcej...

Chcesz mieć atrakcyjny adres siedziby Twojej firmy? Lokalizacja w centrum Warszawy? -Możesz.

Siedziba firmy w centrum Warszawy? Oczywiście. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Twoich

Czytaj więcej...

Wirtualne biuro – korzyści dla Twojej firmy

Co to jest wirtualne biuro, kto może skorzystać z usług biur wirtualnych, i co

Czytaj więcej...

Korzyści z wirtualnego biura

Twoje Wirtualne Biuro

Skontaktuj się z nami

Rezerwacja salki

Salka na spotkania biznesowe w centrum Warszawy.
Sprawdź wolne terminy!