Rezerwacja salki

Jeśli nie możesz lub nie chcesz zarejestrować firmy w miejscu swojego zamieszkania, skorzystaj z oferty wirtualnego biura.

Aby założyć firmę musisz posiadać adres pod którym możesz zarejestrować działalność. Wiele osób wykorzystuje do tego celu swój adres zamieszkania (często nawet będąc nieświadomym mankamentów tego rozwiązania), ale nie dla każdego i nie zawsze jest to optymalne rozwiązanie.

Kiedy NIE rejestrować firmy w domu.

Zanim zapadnie decyzja o rejestracje działalności gospodarczej pod adresem w którym się mieszka, warto wziąć pod uwagę następujące przypadki:

  • Twój obecny adres zamieszkania nie nadaje się, bo wynajmujesz mieszkanie i nie masz zgody od właściciela lokalu.
  • Chcesz prowadzić działalność w innym mieście niż mieszkasz, ale na starcie nie chcesz ponosić znaczących kosztów związanych z wynajęciem i utrzymaniem biura.
  • Jesteś freelancerem, pracujesz w domu i nie chcesz ujawniać swoich prywatnych danych i adresu zamieszkania Twojej rodziny.
  • Rejestrujesz działalność w formie spółki (np. spółki z o.o.). W takim przypadku Urząd Skarbowy może stwierdzić, że spółka poprzez darmowy lokal osiągnęła przychód od którego powinna odprowadzić (także zaległy) podatek.
  • Firmy nie warto także rejestrować w domu kiedy zależy nam na dobrym wizerunku i liczymy na osobisty kontakt z klientem. Prywatne mieszkanie możemy mieć przyjemnie i komfortowe ale urządzanie w nim meetingów biznesowych może wśród kontrahentów firmy wywołać… konsternację. Na marginesie – wirtualne biura na spotkania biznesowe udostępniają swoim klientom specjalne salki.

Skorzystaj z oferty wirtualnego biura

Już dziś miesięczny koszt takiej usługi może wynosić zaledwie kilkadziesiąt złotych (szczegóły zamieszczamy w cenniku Twojego Wirtualnego Biura), przy czym zyskujesz nie tylko adres do rejestracji działalności i odbioru korespondencji. Wybierając odpowiedni pakiet możesz liczyć na szereg dodatkowych usług: obsługę sekretarską, zarządzanie pocztą firmową, telefoniczną obsługę klienta oraz możliwość korzystania z sal spotkań i urządzeń biurowych.

Ponadto, nasze biuro wirtualne oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie usług prawnych, dostęp do usług księgowych (także pełna księgowość), a nawet consulting w zakresie kreowania wizerunku oraz poprawienia wyników sprzedaży w Twojej firmie.

Wirtualne biura stale dostosowują swoją ofertę do indywidualnych potrzeb klientów, poszerzając zakres swoich usług. Dlatego pamiętaj o korzyściach płynących ze współpracy z e-biurem, zanim zdecydujesz się na rejestrację firmy w domu.

Specjalne bonusy na start dla firm

Ideą która napędza Twoje Wirtualne Biuro jest stwarzanie przedsiębiorcom jak najlepszych warunków do rozwoju. Jest to niezwykle istotne w przypadku nowych firm, które w pierwszych miesiącach swojej działalności muszę wypracować swoją pozycję na rynku i z pewnością każda pomoc im się przyda.

Dlatego Twoje Wirtualne biuro oferuje 2 miesiące gratis za użyczenie adresu do rejestracji, a także możesz liczyć na darmową rejestrację spółki w przypadku zamówienia księgowości oraz na stworzenie strony internetowej, która (podobnie jak księgowość) jest każdej firmie niezbędna.