Rezerwacja salki

Rejestracja Spółek

Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej pomocy w przeprowadzeniu całego procesu utworzenia spółki handlowej.

Pierwszy krok: podpisanie umowy z wirtualnym biurem na wykorzystanie adresu do rejestracji spółki.

Drugi krok: rejestracja spółki w KRS. Przy prostych umowach spółki składamy wniosek do KRS przez System24.

W przypadku indywidualnych umów dopasowanych do profilu działalności firmy i preferencji klienta, proponujemy przygotowanie umowy spółki u notariusza, co wymaga dodatkowych formalności.

Koszt rejestracji w KRS: od 1100 zł netto.

Opłaty sądowe: zarejestrowanie podmiotu w KRS: 250-500 zł.

Usługi wirtualnego biura (w tym adres do rejestracji w KRS) – wg cennika naszego biura.

Dodatkowe porady prawne: od 300 zł/1h

Umowa u notariusza: wycena indywidualna

Rejestracja spółek mimo pewnych usprawnień i cyfryzacji nie jest czynnością prostą. Szereg wymagań i obwarowań prawnych sprawia, że nie zawsze jesteśmy pewni, czy wszystko przebiega tak, jakbyśmy sobie życzyli i przede wszystkim – zgodnie z prawem. Z naszą pomocą rejestracja spółki w KRS przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Rejestracja spółki szybko i skutecznie.

Aby założyć spółkę i móc występować w jej imieniu, należy podjąć kilka kluczowych kroków. To podstawa działania każdej nowo zakładanej firmy. Nie każdy jednak wie, w jaki sposób powinna przebiegać rejestracja spółki w KRS, dlatego warto skorzystać z usług naszej firmy. Oferujemy usługę rejestracji nowych spółek w KRS, czyli Krajowym Rejestrze Sądowym. Chętnie pomożemy w dopięciu wszelkich formalności, dzięki czemu jako prezes nowej spółki będziesz mógł zająć się ważniejszymi zadaniami związanymi z działalnością Twojego przedsięwzięcia. Przekonaj się, jakie kroki w procesie rejestracji spółki możemy za Ciebie wykonać i oszczędzić Twój cenny czas!

Jakie czynności podejmuje się podczas rejestracji spółki w KRS?

Jak już zostało wspomniane, każda nowa spółka musi znaleźć się w Krajowym Rejestrze Sądowym. Aby móc cieszyć się tym wpisem, należy wpierw wykonać kilka kroków, w których możemy Ci pomóc. Przekonaj się, jakie to kroki
  • pierwszy krok – na tym etapie konieczne jest podpisanie umowy w celu wykorzystania adresu do rejestracji spółki. Umowę taką podpiszesz z naszym wirtualnym biurem, a sam proces jest szybki i bezproblemowy.
  • drugi krok – po podpisaniu umowy z wirtualnym biurem możliwe jest już przejście do najważniejszego etapu, jakim jest rejestracja spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym. Jeśli umowa nie należy do najtrudniejszych, wystarczy rejestracja firmy w S24, czyli Systemie24. To specjalny system, który umożliwia złożenie wniosku o wpis do KRS. Nie musisz się jednak niczym martwić, gdyż chętnie zajmiemy się zadaniem, jakim jest rejestracja firmy w S24. Gdy już złożymy wniosek w Twoim imieniu, wystarczy jedynie poczekać na jego zatwierdzenie, aby posiadać spółkę zarejestrowaną w KRS.
  • Jeśli jednak umowa należy do nieco bardziej złożonych, wtedy konieczne będzie podjęcie bardziej skomplikowanych rozwiązań, co może wiązać się z wizytą u notariusza. Kiedy może wystąpić taka sytuacja? Często zdarza się w przypadku, gdy klient posiada inne preferencje lub chce mieć umowę dokładnie dopasowaną do profilu działalności spółki.Ile kosztuje rejestracja spółki w KRS?Jeśli chcesz skorzystać z opcji rejestracji nowej spółki w KRS z pomocą naszej profesjonalnej firmy, warto wiedzieć, z jakimi musisz liczyć się kosztami. Ile kosztuje rejestracja nowej spółki w KRS? Wynosi ona od 1100 zł netto. Musimy także liczyć się z dodatkowymi opłatami sądowymi. Opłaty za zarejestrowanie nowego podmiotu w KRS wynoszą od 250 do 500 złotych. Proces zakładania nowej spółki nie zawsze przebiega tak gładko, jak byśmy sobie tego życzyli – czasami pojawiają się pewne nieprzewidziane komplikacje prawne, z którymi warto zwrócić się do naszej firmy. W tym celu warto zapoznać się z cennikiem usług naszego wirtualnego biura. Jeśli natomiast chcesz skorzystać z dodatkowych porad prawnych, ich cena rozpoczyna się od 300 zł za godzinę porady. Możemy również umówić wizytę u notariusza, która podlega już indywidualnej wycenie. Warto pamiętać, że dzięki wyborowi usług naszej firmy, masz pewność, że rejestracja Twojej nowej spółki w KRS przebiegnie szybko i bezproblemowo.